MAZGĀTĀJS AUGSTSP K5 PREM SMART CONTLE H
€298,55
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Svars | 13.5 kg |
| Jauda | 2100 W |
| Maksimālais darba spiediens | 145 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 500 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | K 5 Premium Smart Control Flex Home |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 10 m |
| Šļūtenes spole | Jā |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Komplekts | Mājas komplekts: T 5 terases tīrītājs, akmens un fasādes tīrīšanas līdzeklis 3-in-1, 1 l, augstspiediena smidzināšanas pistole: G 180 Q Smart Control, 3-in-1 Multi Jet smidzināšanas uzgalis, augstspiediena šļūtene: 10 m, PremiumFlex, dārza šļūtenes savienojums 3/4" |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502860051 |
Kärcher K 5 Premium Smart Control Flex Home augstspiediena mazgātājs
Šis augstspiediena mazgātājs ir paredzēts noturīgu netīrumu tīrīšanai ap māju, piedāvājot maksimālo darba spiedienu 145 bar un plūsmas ātrumu 500 l/h. Galvenās funkcijas:
- Smart Control: Spiediena līmeņus var regulēt tieši uz G 180 Q Smart Control sprūda pistoles ar LCD displeju vai izmantojot Kärcher Home & Garden lietotni, izmantojot Bluetooth. Lietotnē ir sniegti tīrīšanas padomi, montāžas instrukcijas un piekļuve Kärcher servisa portālam.
- Boost režīms: Nodrošina papildu jaudu noturīgu netīrumu tīrīšanai.
- 3-in-1 Multi Jet smidzināšanas uzgalis: Piedāvā trīs dažādas sprauslas daudzpusīgai tīrīšanai.
- Plug 'n' Clean sistēma: Viegla mazgāšanas līdzekļa maiņa un līmeņa kontrole.
- PremiumFlex augstspiediena šļūtene (10 m): Elastīga un izturīga pret locīšanos, lai atvieglotu lietošanu un uzglabāšanu integrētajā šļūtenes spolē.
- Teleskopisks rokturis: Regulējams ērtai lietošanai un kompaktai uzglabāšanai.
- Ar ūdeni dzesējams motors: Izturīgs un jaudīgs efektīvai tīrīšanai.
- Home Kit: Ietver T 5 virsmas tīrītāju un 1 litru akmens un fasādes tīrīšanas līdzekļa.
Tehniskās specifikācijas:
- Izmēri (P x Dz x A): 306 mm x 417 mm x 584 mm
- Barošanas avots: Elektriskais (230 V, 50 Hz)
- Pieslēgtā slodze: 2100 W
- Maksimālais plūsmas ātrums: 500 l/h
- Darba spiediens: 20–145 bar
- Šļūtenes garums: 10 m
- Sūkņa tips: Alumīnija (ar ūdeni dzesējams)
Pielietojums:
- Velosipēdi
- Dārza instrumenti un aprīkojums
- Dārza/terases/balkona mēbeles
- Vietas ap māju un dārzu
- Motocikli un motorolleri
- Mazas automašīnas
- Āra kāpnes
- Vidēja lieluma un universālas automašīnas
- Dārza un akmens sienas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MAZGĀTĀJS AUGSTSP K5 PREM SMART CONTLE H