LĪSTE ALUM T 20MM/2.5M MAT SIL ANO
Preces kods: 502597517
€3,35
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 20 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 19 mm |
| Biezums | 19 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502597517 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE ALUM T 20MM/2.5M MAT SIL ANO