Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 1 cm |
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Cezar |
| Kolekcija | - |
| Modelis | LP80 |
| Platums | 0.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Krāsas nosaukums | Tumši pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502691101 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMI PVC GR.L.LP80 D.GREY(2)