Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Apaļš |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC8-12 |
| Garums | 31 mm |
| Platums | 2 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 8 - 12 mm |
| Papildus informācija | Forma: Apaļa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501753939 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKAVAS KABEĻU NC8-12 BALTAS 100GAB