Product information
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Apaļš |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC8-12 |
| Garums | 31 mm |
| Platums | 2 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 8 - 12 mm |
| Papildus informācija | Forma: Apaļa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501753939 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLIPS CABLE NC8-12 WHITE 100PCS