Produkta informācija
| Ražotājs | KAPRO |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Actiņu skaits | 2 |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Kapro |
| Svars | 0.24 kg |
| Mērījumu kļūda | 0,5mm/m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502568379 |
724 līmeņa līmenim ir divi cieti akrila triecienizturīgi flakoni, viens horizontāls un otrs vertikāls. Lietais alumīnija korpuss ir izturīgs, bet viegls un tam ir smalkas slīpēšanas virsma, lai palielinātu saķeri. Šim līmenim ir ērta pakarināšanas atvere vieglai uzglabāšanai un tas ir lieliski piemērots dažādām darba grupām, piemēram, skatuves būvniecībai, būvniecībai, mūrniecībai un citām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMEŅRĀDIS TBX CAST 250MM KAPRO