AKUM TRIECIENU SKRŪVGR 2905AB 20V 2AH
€50,00
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 155 |
| Akumulatora tilpums | 2000 mAh |
| Akumulatoru skaits komplektā | 1 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Bezvadu triecienurbjmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 2905AB |
| Svars | 1.3 kg |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2000 |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Stobra diametrs | 0.635 cm |
| Sitienu skaits minūtē | 3000 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502600757 |
Bezvadu triecienurbjmašīna Skil 2905AB
„20 V Max“ (18 V) SKIL 2905 akumulatora trieciena skrūvgriezis nodrošina lielu griezes momentu, tāpēc varēsiet bez piepūles ieskrūvēt un izskrūvēt skrūves. Šim akumulatora trieciena skrūvgriezim ir kompakta un viegla konstrukcija, un izturīga alumīnija pārnesumkārba nodrošina tā ilgmūžību. Ātrās nomaiņas patrona ar sešstūra stiprinājumu atvieglo piederumu maiņu. Šajā universālajā instrumentā ir viss nepieciešamais: uzticama litija jonu akumulatora tehnoloģija, regulējams ātrums pilnīgai vadībai, kā arī LED apgaismojums, kas nodrošina labu redzamību darba laikā. Patentētais akumulatora līmeņa indikators skaidri parāda akumulatora uzlādes līmeni, lai vienmēr laikus varētu uzlādēt instrumentu. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ergonomiskais dizains un mīkstais rokturis nodrošina lielāku komfortu darba laikā. SKIL 2905 AA komplektācijā ietilpst viens „20 V Max“ (18 V) 2,0 Ah akumulators, lādētājs un PH2 skrūvgrieža uzgalis.
„PWRCORE 20™“: nozarē vadošā akumulatoru tehnoloģija, kas paredzēta visiem SKIL „20 V Max“ instrumentiem.
„PWRCORE 20™“ sistēmu veido nozarē vadošā uzlabotā akumulatoru un lādētāju tehnoloģija, kā arī novatoriskas funkcijas, kuras neatradīsiet nekur citur; piemēram, patentētā akumulatora dzesēšanas tehnoloģija „KEEPCOOL™“ pagarina darbības laiku līdz pat 25 % un divkāršo akumulatora kalpošanas laiku. Patentētā „ACTIVCELL™“ tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. Lai nodrošinātu pilnīgu elastību, „PWRCORE 20™“ akumulatori un lādētāji ir 100 % saderīgi un savstarpēji aizvietojami ar visiem SKIL „PWRCORE 20™“ elektroinstrumentiem un dārza instrumentiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM TRIECIENU SKRŪVGR 2905AB 20V 2AH