Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Svars | 1 kg |
| Jauda | 2000 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 300 - 500 l/min |
| Darba temperatūra | 60 - 600 °C |
| Vada garums | 2 m |
| Produkta veids | Pūtējs |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | HZ-HG12-E202X |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ir 4 piederumi |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502365547 |
Karstā gaisa fēns Grunder HZ-HG12-E202X, 2000 W. GRUNDER HZ-HG12-E202X karstā gaisa fēns ar jaudīgu 2000 W motoru ir piemērots dažādiem darbiem: krāsas noņemšanai, žāvēšanai, plastmasas formēšanai. Instrumentam ir 2 gaisa plūsmas ātruma režīmi, atkarībā no vajadzības var izvēlēties vājāku vai spēcīgāku pūšanu. Karstā gaisa fēna temperatūra ir regulējama: 1. ātruma režīms – 50–350 °C, 2. ātruma režīms – 50–600 °C. Instruments ir saderīgs ar tirgū visbiežāk pieejamajiem karstā gaisa fēnu uzgaļiem. Ērts gumijots rokturis un 2 metrus garš vads ļauj justies droši un brīvi pārvietoties darba laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GAISA PŪTĒJS GRUNDER 2000W 60-600C