Produkta informācija
| Ražotājs | ARRAS |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 10000 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Montāžas lente |
| Zīmols | Arras |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Augstums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502081277 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LENTE STIPRINĀJUMA 20X1.0/10 M 2 SKYL