CAURULE TAISNSTŪRVEIDA AL. 20X10X1.5 2M
Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Forma | Taisnstūris |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 200 cm |
| Sieniņas biezums | 1.5 mm |
| Zīmols | Briko |
| Platums | 2 cm |
| Augstums | 1 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Papildus informācija | Augstums: 0.01 m. Sieniņas biezums: 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501733433 |
Atklājiet Briko taisnstūra alumīnija caurules daudzpusību, kas ir būtiska sastāvdaļa plašam radošu un praktisku pielietojumu klāstam. Ar 200 cm garumu, 2 cm platumu un 1 cm augstumu, šis vieglais, tomēr izturīgais profils ir paredzēts dažādu projektu prasību apmierināšanai.
Izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, šis taisnstūra profils lepojas ar dabisku, nepārklātu pelēku metāla apdari, kas nodrošina dabisku izturību pret koroziju un garantē ilgu kalpošanas laiku. Tā 1,5 mm sienas biezums nodrošina labu līdzsvaru starp izturību un vieglu svaru, padarot to viegli sagriežamu, urbšanai un apstrādei atbilstoši jūsu īpašajām vajadzībām, kā skaidri redzams produkta attēlā, kas parāda tā dobo taisnstūra formu.
Neatkarīgi no tā, vai sākat jaunu DIY projektu vai ir nepieciešams uzticams materiāls profesionālai lietošanai, šī Briko alumīnija caurule ir pārliecinoša izvēle. Tā ir ideāli piemērota:
- Pielāgotu mēbeļu rāmju izgatavošanai, piemēram, plauktu sistēmām, maziem galdiem vai dekoratīviem ekrāniem.
- Strukturālo balstu veidošanai vitrīnām, modeļu būvniecībai vai viegliem karkasiem.
- Mākslas instalāciju uzlabošanai vai piešķirot modernu, industriālu akcentu mājas interjera projektiem.
Ražots Polijā, šī viengabala alumīnija caurule piedāvā uzticamu risinājumu, lai jūsu darbiem pievienotu izturīgus un estētiski pievilcīgus elementus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE TAISNSTŪRVEIDA AL. 20X10X1.5 2M