Produkta informācija
| Ražotājs | PROF |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Garums | 105 mm |
| Platums | 105 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 25 |
| Papildus informācija | Biezums: 2.5 mm. Materiāls: Galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500227406 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS STŪRA 105X105X90X2.5 ZN