SEGUMS SIEN PVC 10943 ESPRESSO 964X484MM
€1,97
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE BALTIC |
|---|---|
| Garums | 96.4 cm |
| Platums | 48.4 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10010943 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Bēša krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 14 |
| Sedzamā platība | 14 m² |
| Papildus informācija | Līmējama ar līmi, kas paredzēta PVC segumam – 000051310274 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502511585 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEGUMS SIEN PVC 10943 ESPRESSO 964X484MM