DIMANTA KROŅURBIS SLAPJAI URBŠ. D40 RUBI
€11,31
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | RUBI |
|---|---|
| Diametrs | 4 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Flīzes |
| Produkta veids | Urbšanas kroņi |
| Zīmols | Rubi |
| Darbības zonas garums | 2.5 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Maksimālais ātrums minūtē | 1000 rpm |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots urbšanai: Slapjš. Darbības zonas garums: 25 mm. Maksimālais ātrums minūtē: 1000 rpm |
| Piemērots urbšanai | Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| 0 € uz pakomātu | Urbju komplekts Makita Ezychange BIM, 32 - 83 mm |
| Parastā cena | Urbju komplekts Bosch |
| Svītrkods | 501971430 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIMANTA KROŅURBIS SLAPJAI URBŠ. D40 RUBI