Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Diametrs | 1 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Stieples | Tērauda |
| Tīrīšanai | Skurstenis |
| Stiprinājuma vītne | 12 mm/M12 |
| Produkta veids | Pagarinājums |
| Zīmols | Okko |
| Ar pagarinātāju | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 502701607 |
Okko skursteņu pagarinātājs ir uzticams un funkcionāls piederums vadu rokas skursteņu birstēm, izstrādāts, lai tīrīšanas darbus varētu veikt vieglāk, drošāk un efektīvāk. 2 metru garums ļauj sasniegt pat ļoti dziļas skursteņa vietas, padarot tīrīšanu daudz vienkāršāku.
Pagarinātājam ir M12 iekšējā–ārējā vītne, kas nodrošina stingru un stabilu savienojumu ar birstēm un citiem tīrīšanas piederumiem. Plāns, Ø 1 mm diametra stienis ir pietiekami elastīgs, lai pielāgotos skursteņa formai, tomēr paliek stiprs, lai tīrīšana būtu efektīva un uzticama.
Tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē izturīgu, universālu un viegli lietojamu risinājumu skursteņu apkopei un tīrīšanas aprīkojuma paplašināšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀTS M12 IEKŠĒJS-ĀRĒJS 2 M