JUMTIŅŠ POLIKARB. 5,2X800X1200 PLAST MEL
€20,57
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Dziļums | 80 cm |
| Platums | 120 cm |
| Augstums | 25 cm |
| Turētāju materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Produkta veids | Jumtiņš |
| Zīmols | Domoletti |
| Vispārējie izmēri | 120 x 25 cm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Atbalsta krāsu | Melns krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501947600 |
JUMTS DOMOLETTI, 80X120X25 CM
DOMOLETTI durvju nojume ir ideāla izvēle visām mājām. Šis elegantais izliektais jumtiņš pasargās jūsu durvis no lietus, sniega un saules. Tas ir izgatavots no alumīnija un cieta 2 mm bieza tonēta polikarbonāta, kas nodrošina izturību pret laikapstākļiem. Brūnais jumtiņš nodrošina vieglu toni un piešķir mājoklim smalku izskatu. Nojumes dizainu papildina alumīnija kronšteini melnā krāsā. Izveidojiet glītu ieeju savā mājoklī ar DOMOLETTI durvju jumtiņu, izbaudiet komforta un stila kombināciju!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: JUMTIŅŠ POLIKARB. 5,2X800X1200 PLAST MEL