Produkta informācija
| Ražotājs | SILBERSCHNIT |
|---|---|
| Garums | 139 mm |
| Materiāls | Koks, Tērauds |
| Griešanas dziļums | 3 - 10 mm |
| Produkta veids | Stikla griezēji |
| Zīmols | Silberschnit |
| Griešanas leņķis, ° | 130 ° |
| Griezēju diametrs | 2.5 mm |
| Papildus informācija | Koka rokturis |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500519348 |
- Seši griešanas asmenīši izgatavoti no nerūsējošā tērauda
- Augsta kvalitāte un ilgs kalpošanas laiks asmeņiem
- Rokturis ir izgatavots no augstas kvalitātes koka
- Izmanto griešanai stikla 3– 10 mm.
- Grieznei ir rozetes un niķelētas galvas plāksnes
- Ar eļļu piesūcināts filca gredzens nodrošina riteņu un asu eļļošanu
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZĒS STIKLU S/BO 100.0 (12)