Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Asmens garums | 15 cm |
| Asmens platums | 1.5 cm |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Naži |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 20.5 cm |
| Materiāls | Metāls, Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Asmeņu skaits | 6 |
| Papildus informācija | 5 asmeņu pozīcijas, trapecveida asmeņu tips |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500030362 |
Stanley 0-10-088 Vieglā ievilcēja nazis 150mm
Preces apraksts:

- Izgatavots no ABS plastmasas, izturīgs un viegls
- Izvelkams 5 līmeņos
- Aizbīdes bloķēšanas ierīce ātrai un vienkāršai asmeņu maiņai - nav nepieciešami instrumenti
- Komplektā iekļauts 2 asmeņi smagajam darbam (1992)
- Garums 150 mm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NAZIS AR TRAPECES ASMENI 0-10-088