GRĪDLĪSTE SG75 / 2.2M ZELT.RIEKSTS OZOLS
€1,64
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.4 cm |
| Krāsas nosaukums | Brūnā ozola krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502307533 |
Grīdlīstei piemēroti piederumi:
Iekšējais stūris – 000040142328
Ārējais stūris – 000040142338
Savienojumi – 000040142333
Uzgales – 000040142323
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE SG75 / 2.2M ZELT.RIEKSTS OZOLS