Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 200 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502590318 |
Haushalt stiprinājuma plāksne piedāvā izturīgu un uzticamu risinājumu dažādiem būvniecības un DIY projektiem. Profesionāli izgatavota no izturīga tērauda, šī plāksne ir paredzēta ilgstošai veiktspējai. Tās cinkotais pārklājums nodrošina papildu aizsardzības slāni, padarot to izturīgu pret koroziju un piemērotu lietošanai dažādās vidēs, gan iekštelpās, gan ārpus tām.
Šī izturīgā plāksne, kas ir 200 mm gara, 40 mm plata un 2 mm bieza, ir paredzēta, lai nodrošinātu ievērojamu atbalstu un pastiprinājumu. Praktiskais dizains ietver vairākus vienmērīgi izvietotus iepriekš urbtus caurumus, nodrošinot vieglu un efektīvu uzstādīšanu ar skrūvēm vai bultskrūvēm. Metāliskā, sudrabainā apdare, kas redzama attēlā, izceļ tās funkcionālo un noturīgo dabu.
Šī daudzpusīgā stiprinājuma plāksne ir ideāli piemērota:
- Koka siju savienošanai vai dēļiem šķūņu būvniecībā vai dārza projektos.
- Mēbeļu savienojumu pastiprināšanai vai strukturāliem elementiem galdniecības darbos.
- Vispārīgiem remontiem un montāžai, nodrošinot spēcīgu un uzticamu savienojumu, kur tas nepieciešams.
Šī Igaunijā ražotā Haushalt stiprinājuma plāksne ir praktisks un būtisks komponents ikvienam, kas vēlas panākt drošus un stabilus savienojumus savā darbā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLĀKSNE MONTĀŽAS 200X40X2.0 CE