Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL |
|---|---|
| Jauda | 550 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2700 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 35 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Produkta veids | Triecienurbjmašīnas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1020AA |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 16 mm |
| Sitienu skaits minūtē | 43200 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647379 |
Triecienurbjmašīna Skil 1020AA
Universāla triecienurbjmašīna, ar kuru var urbt koku, metālu un mūri
550 W „SKIL 1020“ triecienurbjmašīna – ideāls instruments visiem urbšanas darbiem mājās un to apkārtnē. Perforatora režīms paredzēts mūra urbšanai, bet, atslēdzot perforatora mehānismu, var parasti urbt un griezt skrūves. Ātruma regulēšanas funkcija ar iepriekšējo ātruma izvēli nodrošina daudzpusību un atvieglo vadību darbā. Lai būtu ērtāk, jūs varat nofiksēt slēdzi un urbt vai griezt skrūves nepārtraukti. Šai triecienurbjmašīnai ir divu piedurkņu 13 mm bez atslēgas fiksējošais uzgalis, kas ļauj ātri un viegli mainīt piederumus. Izmantojot sānu rokturi, var ērti strādāt ar divām rokām, un, izmantojot dziļuma mērinstrumentu, varat iestatīt urbšanas dziļumu, urbšanas noteikta dziļuma caurumus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIECIENURBJMAŠĪNA 1020AA 550W