Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Garums | 300 cm |
| Platums | 120 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Loksnes pielietojums | Interjera apdarei |
| Mitrumizturība | Nē |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | GKB |
| Krāsa | Balta krās. |
| Platība | 3.6 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Leteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 501736149 |
ĢIPŠKARTONA PLĀKSNE KNAUF GKB, 300 CM X 120 CM X 1.25 CM
Paneļi ir piemēroti ģipškartona griestu un starpsienu montāžai, bēniņiem, sienu apdares ierīkošanai, izmantojot karkasu vai līmējot paneļus.
- Iekšdarbiem
- Vienkārša uzstādīšana
- Saliekšana pāri
- Frēzējot var iegūt dažādus dekoratīvos profilus
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Knauf
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĢIPŠKARTONS KNAUF STD 12,5 1,2X3,0 GKB