Produkta informācija
| Ražotājs | ALBAU |
|---|---|
| Pārklājums | PVC |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 180 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Albau |
| Modelis | PVC C-180-20 |
| Augstums | 115 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Svītrkods | 502814861 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS COKOLA PVC C-180-20