Produkta informācija
| Ražotājs | ESAB |
|---|---|
| Elektrodu tips | Tērauda konstrukcija |
| Elektrodu tepe/pinums | Pamata |
| Garums | 350 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 120 - 190 A |
| Metināšanas strāvas tips | Pastāvīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | ESAB |
| Diametrs | 4.0 mm |
| Iepakojuma daudzums, kg | 6.2 |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Svītrkods | 500935732 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKTRODI ESAB OK 48.00 D4.0 6.2KG