LĪMLENTE LOGU APLĪMĒŠANAI 66MX50MM BALTA
€3,11
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TESA |
|---|---|
| Lentas pielietojums | Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai |
| Garums | 66 m |
| Platums | 50 mm |
| Līpošs | Jā |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Tesa |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Temperatūras izturība | 1 - 50 °C |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Apavu tīrīšanas restīte Aco Vario 01213, alumīnijs, gumija, 60 cm x 40 cm |
| Svītrkods | 500201163 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMLENTE LOGU APLĪMĒŠANAI 66MX50MM BALTA