Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 37 cm |
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 15 cm |
| Svars | 15.5 kg |
| Materiāls | Čuguns |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Skrūvspīles ar pamatni. Garums: 455 mm. Platums: 150 mm. Materiāls: tērauds. Ar paplašinātāju: nē. Skaits: 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502159580 |
Izturīgi metāla Wagner SDH knaibles ar apakšu. Knaibles var satvert līdz 150 mm. Knaibles svars: 19 kg.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVSPĪLES AR PAMATNI VG136 150MM