Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Maksimālā slodze | 100 kg |
| Salokāms | Jā |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Darba galdi |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 64.5 cm |
| Platums | 52 cm |
| Augstums | 78 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502223450 |
Darba galds Okko 18-1002, 64.5 cm x 52 cm x 78 cm
Salokāms. OKKO salokāmais darbagalds ir ideāli piemērots amatniekiem un hobiju cienītājiem, kuri novērtē darba aprīkojuma funkcionalitāti un ērtību. Šis darbnīcas darbagalds ir ideāli piemērots zāģēšanai, slīpēšanai, krāsošanai, līmēšanai un citiem darbiem. Mobilais darbagalds ir viegli izvelkams, saliekams un transportējams. Salocīts tas aizņem maz vietas.
Ērta darba virsma. Izturīgais darbagalds ir paredzēts dažādiem amatniecības darbiem, kur nepieciešama uzticama un ērta darba vieta. Augstums (78 cm) ir ideāli piemērots ērtam darbam. Divdaļīgā koka virsma (64,5 × 52 cm) ir regulējama ar diviem rokturiem, pielāgojot to veicamajam uzdevumam, lai dažādi griezumi būtu precīzi un ātri, apstrādājamie objekti kārtīgi nostiprināti un līmēšana būtu cieša.
Paredzēts lielam svaram. Šis darbagalds paredzēts 100 kg svaram. Metāla konstrukcija nodrošina nepieciešamo stabilitāti, savukārt izturīgās kājas un galda virsma iztur darba slodzi un ļauj ērti strādāt.
Stabilas kājas. Neslīdošie metāla kāju uzgaļi nodrošina, ka darbgalds stabili stāvēs savā vietā. Stabilitāte ir svarīga drošam un efektīvam darbam, lai jūs varētu koncentrēties uz svarīgākajiem uzdevuma aspektiem. Darbgalda kāju šķērskoki ar caurumiņiem piedāvā lielisku iespēju dažādu nelielu darbarīku un piederumu glabāšanai rokas attālumā.
Daudzfunkcionāls. Lieliski pielāgojams dažādām darbības jomām, piemēram, kā galdnieka darbagalds, meistara darbagalds vai mehāniķa darbagalds remontam, būvniecībai un krāsošanai. Ideāls izmērs, regulējama virsma un sīko meistara piederumu glabāšanas risinājums atvieglo darba vietas organizēšanu. Piemērots gan stacionārai, gan mobilai lietošanai, ērts un efektīvs atkarībā no situācijas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DARBA GALDS 645X520780MM