POLIKARBONĀTA PANELIS 10X2000X1050 ANTR.
€11,34
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pielietojums | Jumtiņiem, Lapenēm, Starpsienām |
| Garums | 200 cm |
| Platums | 105 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Zīmols | - |
| Vispārējie izmēri | 200 x 105 x 1 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta krās. |
| Krāsa | Grafīta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502634605 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POLIKARBONĀTA PANELIS 10X2000X1050 ANTR.