Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 505 mm |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Asmens garums | 252 mm |
| Produkta veids | Zaru cirtnis |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 120 mm |
| Svars | 0.45 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 505 mm |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Svītrkods | 501084117 |
Garāka kāta zaru cirtnim ir visas labās īpašības, kas piemīt tā mazākajam modelim, tostarp jaunā dizaina, atpakaļ izliektais tērauda asmens, taču ar papildu ieguvumu, ko sniedz garāks kāts labākam vēziena ātrumam un abu roku satvēriena spēks. Āķi un šķērāķi ir svarīgi rīki baļķu celšanai, apgriešanai un nešanai. Kā dabisks roku pagarinājums, tie nodrošina iespēju pacelt krietni smagākus priekšmetus ar pārliecību, ko nodrošina satvēriens, kas neļaus āķim izslīdēt. Zaru cirtnis piemērots lielāku koku/baļķu zaru griešanai, jaunaudžu un krūmāju tīrīšanai dārzos un mežos, kā arī vieglai malkas skaldīšanai. Garums: 94,3cm. Svars: 993g.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIRTNIS ZARIEM WOODXPERT XA3 50.5CM