Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Augstums | 35.5 cm |
| Diametrs | 48.2 cm |
| Tilpums | 40 l |
| Ar rokturi | Nē |
| Ar aizsargu | Nē |
| Produkta veids | Spaiņi celtniecības |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 48.2 cm |
| Platums | 48.2 cm |
| Svars | 1.167 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502814824 |
Apaļš spainis. Izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, pateicoties ļoti elastīgajiem materiāliem, kas izmantoti spaiņa ražošanā. Piemērots sausu un slapju javu sajaukšanai un transportēšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CELTNIEKU SPAINIS OKKO 40L