CAURULE GOFR. PVC RKGLP 20 AR STIEP.(50)
€7,65
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | AKS ZIELONKA |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Iekšējais diametrs | 14.9 mm |
| Ārējais diametrs | 20 mm |
| Izturība pret UV stariem | Jā |
| Produkta veids | Gofrētas instalācijas caurules ar stiepli |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Daudzums iepakojumā | 50 m |
| Spiedes izturība | 320 N |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Darba temperatūra | -5 - +60 °C |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502737537 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE GOFR. PVC RKGLP 20 AR STIEP.(50)