APARĀTS METINĀŠANAS STAR 7000 +PIEDER.
€147,77
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Metināšanas iekārtas tips | Matēti metināšanas elektrodi (MMA) |
| Pieslēgums tīklam | Vienfāzes |
| Jauda | 6500 W |
| Metināšanas strāvas | 15 - 200 A |
| Produkta veids | Metināšanas iekārtas |
| Zīmols | Stanley |
| Modelis | STAR 7000 |
| Garums | 410 mm |
| Platums | 200 mm |
| Augstums | 350 mm |
| Spriegums | 170 - 250 V |
| Jāizmanto metināšanas materiāli | Elektrodi |
| Elektrodu diametrs | 1.6 - 5 mm |
| Darba cikls, % | 30 |
| Komplekts | Tērauda birste, automātiska metinātāja maska, zemējuma skava, elektroda turētājs |
| Svars | 8.2 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502674787 |
Metināšanas iekārta Stanley STAR 7000
- MMA Stanley STAR 7000 Itālijas invertora metināšanas iekārta ir ērta un efektīva metināšanas iekārta, ideāli piemērota visiem hobijiem, kuri meklē augstas veiktspējas metināšanas iekārtu.
- Kompakta, viegla un uzticama metināšanas iekārta, kurā ir ieviesta IGBT invertora tehnoloģija.
- Piemērots lietošanai ar standarta, rutila, nerūsējošā tērauda un čuguna elektrodiem no 1,6 mm līdz 5,0 mm diametrā.
- Metināšanas iekārtai ir HOT START funkcija, kas nodrošina papildu jaudas palielinājumu. Tas ļauj vieglāk ieslēgt loku, ja elektrodi ir grūti savienojami
- ANTI-STICKING funkcija aizsargā no pārkaršanas, lipšanas un ļauj viegli izņemt elektrodu.
- ARC FORCE funkcija ļauj uzlabot metināšanas strāvas stiprumu, kad metināšanas loks ir pārāk mazs.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APARĀTS METINĀŠANAS STAR 7000 +PIEDER.