Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Forma | Taisnstūris |
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 200 cm |
| Sieniņas biezums | 2 mm |
| Zīmols | - |
| Platums | 6 cm |
| Augstums | 4 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Svītrkods | 501727604 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE TAISNSTŪRVEIDA 60X40X2 2M