Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 54 |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Triecienurbjmašīnas |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | DHP484Z |
| Svars | 1.6 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2000, 0-500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Griezes momenta soļu skaits | 21 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 38 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Sitienu skaits minūtē | 30000 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501767527 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM.TRIECIENURBJMAŠ.DHP484Z 18V