A.MAS.FL ANTISKY ONYXRECT 60X120 (1.44)
€11,69
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.86 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | Antisky |
| Modelis | Onyx |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Glancēts, Gluds |
| Flīžu modelis | Marmora imitācija |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | - |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Svītrkods | 502523778 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: A.MAS.FL ANTISKY ONYXRECT 60X120 (1.44)