Product information
| Darbības zonas garums | 15 mm |
|---|---|
| Diametrs | 8.5 mm |
| Montāžas veids | Cimdi |
| Produkta veids | Koka frēze |
| Zīmols | Wolfcraft |
| Garums | 60 mm |
| Kāta diametrs | 8.5 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 15 mm. Diametrs: 10 mm. Materiāls: Tērauds |
| Barcode | 502131545 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WOOD END MILL WS 10X15X8MM