Product information
| Paplāksnes tips | Vienkāršs |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 125 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 17 mm |
| Ārējais diametrs | 30 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 300 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502206546 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WASHER DIN125 D16 ZN(300)