Product information
| Garums | 22.5 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 175 mm |
| Zobu solis | 1.4 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss, Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Zāģa asmens |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | S 1122 EF |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Misiņš, Varš |
| Plāksnes biezums | 1.5 - 4 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Atstarpes starp zobiem 1,4 mm |
| Barcode | 500231129 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAW BLADES 2 JIGSAW S 1122 EF