VINILA GRĪDAS SEG. SPC 6MM 32KL WR49801
€17,73
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 730 mm |
|---|---|
| Platums | 146 mm |
| Biezums | 6 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Vinila grīdas segumi |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Herringbone |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.49 |
| Vienību skaits iepakojumā | 14 |
| Augšējā slāņa biezums | 0.5 mm |
| Grīdas seguma veids | Bīdāms/slīdošs |
| Savienojuma sistēma | Unizip |
| Krāsas nosaukums | Brūnā ozola krās. |
| Seguma raksts | Parketa imitācija, koka modelis |
| Pārklājuma pamatne | SPC |
| Sliede | Ar 4 malām mini |
| Integrēts apakšklājs | Jā |
| Apakšslāņa tips | XPS apakšklājs |
| Apakšslāņa biezums | 1 mm |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | UNIZIP savienošanas sistēma, nav atšķirīgu A, B tipa dēļu. Visas dēļi vienādi - ērta ieklāšana "eglutē". |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502501562 |
Vinila grīdas segums Domoletti WR49801 730mm x 146mm x 6mm
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VINILA GRĪDAS SEG. SPC 6MM 32KL WR49801