Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 70 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | EUGENE |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Koka masīvs | Nē |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Komplekts | Komplektā nav eņģu, slēdzeņu, rokturu, sagatavotu caurumu eņģēm. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Durvju rāmjus, aplodas, paplašinājumus nepieciešams iegādāties atsevišķi: Standarta durvju rāmis 000101138402, aploda 000101138404, paplašinājums 000101138406, regulējams durvju rāmis 000101138408. Var izvēlēties standarta vai regulējamus durvju rāmjus. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Barcode | 502685788 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE RINO 01 G EUGENE OZOLS 700X2000