LAMINĀTS MAMMUT PLUS 33KL 10MM AC5 D4793
€17,40
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KRONOTEX |
|---|---|
| Garums | 184.5 cm |
| Platums | 244 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ar paaugstinātu mitruma izturību |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Mammut Plus |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.800 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Krāsas nosaukums | Bālgana krās., Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret mitrumu: ideāli piemērots virtuvēm, gaiteņiem un ieejas durvīm. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 20850 g |
| Svītrkods | 502019396 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAMINĀTS MAMMUT PLUS 33KL 10MM AC5 D4793