Produkta informācija
| Ražotājs | ESAB |
|---|---|
| Elektrodu tips | Nerūsējošais tērauds |
| Elektrodu tepe/pinums | Rutila |
| Garums | 300 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 70 - 130 A |
| Metināšanas strāvas tips | Mainīgs/nemainīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | ESAB |
| Diametrs | 3.2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Papildus informācija | Ieteicamais strāvas stiprums: 70 - 130A. Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs. Vienību skaits: 5 |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502172118 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKTRODI ESAB OK 61.30 D3.2 5 GAB.