Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 10 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Papildus informācija | Viendabīga apmetuma slāņa saglabāšanai |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501747320 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VADULA APMETUMA W 10MM 2,6 M