Product information
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 10 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Papildus informācija | Viendabīga apmetuma slāņa saglabāšanai |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501747320 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VADULA COATING W 10MM 2.6 M