Product information
| Garums | 21.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 15 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 150 mm |
| Barcode | 500556219 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS SDS PLUS S4 6.0X210.0MM