URBIS METAL POINTTEQ 1.5X18X40MM, 2PCS.
Product code: 501909539
€0,89
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 4 cm |
|---|---|
| Diametrs | 1.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 1.8 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 2 gab. 1,5x18x40 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 18 mm. Montāžas veids: taisne. Detaļu materiāls: metāla |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501909539 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS METAL POINTTEQ 1.5X18X40MM, 2PCS.