LĪMEŅR.3INDIKA.HAUSHALT JYC-97C-4 2000MM
€6,77
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.5 kg |
| Mērījumu kļūda | ±0,05 mm/m |
| Ar rokturi | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 200 cm. Diafragmu skaits: 3. Mērījumu kļūda: ±0,05 mm/m |
| Barcode | 502206748 |
Trases ar 3 indikatoriem, 2000 mm garas, dažādām mērniecības darbībām.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĪMEŅR.3INDIKA.HAUSHALT JYC-97C-4 2000MM