CORDLESS CIRCULAR SAW AK.DEWALT DCS570P2-QW 18V 2X5A
€329,75
Pieejams uzreiz
Product information
| Svars | 3.6 kg |
|---|---|
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 65 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5500 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Maksimālais diska diametrs | 184 mm |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Dewalt |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 41 mm |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Komplekts | 2x Li-Ion 18V 5 Ah akumulatori. Uzlādes ierīce. HM asmens. Atslēga. Adapteris putekļsūcējam. Koferis. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501906117 |
CORDLESS CIRCULAR SAW DEWALT DCS570P2-QW, 18 V
DeWALT 18V XR cordless circular saw. Powerful and durable circular saw ideal for general or professional use. Perfect for ripping, cross-cutting, and beveling wood and various construction materials.
- High torque brushless motor
- Increased durability
- Scale for precise cutting depth adjustment up to 65 mm
- No-load speed: 5500 rpm
- Ideal for a wide range of applications on the construction site
- Low vibration and long tool lifespan
- Adjustable bevel angle up to 57°
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORDLESS CIRCULAR SAW AK.DEWALT DCS570P2-QW 18V 2X5A