Product information
| Taimera tips | Mehāniskā |
|---|---|
| Uzstādīšana | Kontaktligzdā |
| Spriegums | 230 V |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Programmu skaits | 1 |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | TG-7A |
| Darbības intervāls | 15 min |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501790442 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TIMER TG-7A 15MIN