Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.2 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Specialist+ |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens masas, Flīzes |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 1250 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502297072 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND DISK SPECIALIST BASIC 125X1.2