SUPPORT BRACE REGUL M30X200 100X100X0.8 ZN
€9,34
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Balsts |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | Assorted |
| Krāsas nosaukums | Asorti krās. |
| Augstums | 200 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Papildus informācija | Stieņa diametrs 30 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 501897971 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SUPPORT BRACE REGUL M30X200 100X100X0.8 ZN